Printer Friendly Draw Sheets
Main
Round of 32Round of 16Quarter-FinalSemi-FinalFinalWinner
Bull - Unis 
      
Bye 
 
 
 Bull - Unis 
 
EV  1:00      CC1
 
 Cable - Coe 
6-0, 6-2 
 
 
 
 
 Cable - Coe 
6-4, 6-7, 6-3 
 
 
WSM  2:00      QR1
 
 
 
 Brown - Schuler 
6-4, 6-2 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Brown - Schuler 
6-1, 6-1 
 
 
 
 
 
 
Sun   GV  8:30      
 
 
 
 
 
 
 
 Mortell - Schneider 
1-6, 7-6, 6-2 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Brown - Schuler 
7-6, 6-3 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sun   GV  11:30      
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Lizenbergs - Martin 
6-3, 6-2 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lizenbergs - Martin
7-6, 1-6, 6-3 
Anderson - Sandee 
EV  12:00      C2
Cable - Coe 
 
Brown - Schuler 
WSM  12:00      C3
Freres - Nyhan 
 
 
 Brown - Schuler 
6-1, 6-0 
WSM  1:00      CC2
 
 Hammersley - McDonald 
6-1, 7-6 
 
Goldstein - Goldstein 
WSM  12:00      C4
Hammersley - McDonald 
 
Jaskowiak - Sabath 
WN  12:00      C5
10 Mortell - Schneider 
 
 
 Mortell - Schneider 
6-3, 5-7, 6-2 
WN  1:00      CC3
 
 Juedes - Koeppel 
6-3, 7-6 
 
 
 
 
 Mortell - Schneider 
3-6, 6-4, 7-6 
 
 
WN  2:00      QR2
 
 
 
 Ransburg - Stahl 
6-3, 6-2 
 
 
 
11 Juedes - Koeppel 
WN  12:00      C6
12 Beermann - Jarol 
 
13 Leshchinsky - Mendez 
WN  12:00      C7
14 Luna - Salvador 
 
 
 Luna - Salvador 
6-4, 6-1 
WN  1:00      CC4
 
 Ransburg - Stahl 
6-1, 7-5 
 
15 Parrott - Wolf 
WN  12:00      C8
16 Ransburg - Stahl 
 
17 Lizenbergs - Martin 
NS  12:00      C9
18 Fitzsimons - Ryan 
 
 
 Lizenbergs - Martin 
6-2, 6-2 
NS  1:00      CC5
 
 Frank - Katz 
6-4, 4-6, 6-2 
 
 
 
 
 Lizenbergs - Martin 
6-2, 6-1 
 
 
NS  2:00      QR3
 
 
 
 Lund - Weisenfels 
6-0, 6-4 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Lizenbergs - Martin 
7-6 (7-3), 6-3 
 
 
 
 
 
 
Sun   GV  8:30      
 
 
 
 
 
 
 
 Moore - Weinberg 
2-6, 6-4, 7-5 
 
 
 
 
 
 
 
19 Arnol - Braunstein 
NS  12:00      C10
20 Frank - Katz 
 
21 Hoffman - Walsh 
NS  12:00      C11
22  
 
 
 Hoffman - Walsh 
6-1, 7-5 
NS  1:00      CC6
 
 Lund - Weisenfels 
6-0, 6-1 
 
23 Boreczky - Glover 
NS  12:00      C12
24 Lund - Weisenfels 
 
25 Pfahl - Uhart 
IH  12:00      C13
26 Moore - Weinberg 
 
 
 Moore - Weinberg 
6-3, 6-3 
IH  1:00      CC7
 
 Gould - Trombley 
5-7, 7-6, 6-4 
 
 
 
 
 Moore - Weinberg 
6-4, 6-3 
 
 
IH  2:00      QR4
 
 
 
 Golant - Miller 
6-2, 7-6 (8-6) 
 
 
 
27 Gould - Trombley 
IH  12:00      C14
28 Fishman - Kaufmann 
 
29 Stanzi - Walch 
EV  12:00      C15
30 Buelt - Gauthier 
 
 
 Buelt - Gauthier 
6-4, 4-6, 6-1 
EV  1:00      CC8
 
 Golant - Miller 
 
 
31 Bye 
      
32 Golant - Miller 
 

Social

Find us on Facebook
Facebook
Join us on Twitter
Twitter
Check out our YouTube channel!
YouTube
Photos on Flickr
Flickr
Send us Feedback and Questions
Email Us