Printer Friendly Draw Sheets
Main
Round of 32Round of 16Quarter-FinalSemi-FinalFinalWinner
Kurtzweil - Leverenz 
MS  9:00      C1
Brown - Rothman 
 
 
 Kurtzweil - Leverenz 
4-6, 7-5, 10-6 
MS  10:00      R1
 
 Kawula - Warren 
6-3, 3-6, 10-7 
 
 
 
 
 Kurtzweil - Leverenz 
6-4, 6-2 
 
 
MS  11:00      
 
 
 
 Leopardo - Redman 
6-1, 7-5 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Kurtzweil - Leverenz 
6-1, 6-2 
 
 
 
 
 
 
MS  1:30      
 
 
 
 
 
 
 
 Hughes - Wenzel 
6-1, 1-6, 10-6 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Kurtzweil - Leverenz 
6-4, 6-7, 10-6 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MS  2:30      
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Johnson - Knaus 
6-4, 3-6, 12-10 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kawula - Warren 
MS  9:00      C2
Patchin - Thompson 
 
Conway - Temple 
MS  9:00      C3
Leopardo - Redman 
 
 
 Leopardo - Redman 
6-1, 3-6, 12-10 
MS  10:00      R2
 
 Domittner - Kerr 
0-6, 7-6, 10-7 
 
Davis - Rosenberg 
MS  9:00      C4
Domittner - Kerr 
 
Murtaugh - Regan 
WIL  9:00      C5
10 Deering - Wettermann 
 
 
 Murtaugh - Regan 
6-4, 4-6, 10-6 
WIL  10:00      R3
 
 Hughes - Wenzel 
6-4, 6-3 
 
 
 
 
 Hughes - Wenzel 
3-6, 7-5, 10-4 
 
 
WIL  11:00      
 
 
 
 Meier - South 
6-1, 6-3 
 
 
 
11 Hughes - Wenzel 
WIL  9:00      C6
12 Hecktman - Schulman 
 
13 Leonard - Locke 
WIL  9:00      C7
14 Hussey - Kernahan 
 
 
 Hussey - Kernahan 
6-3, 0-6, 11-9 
WIL  10:00      R4
 
 Meier - South 
7-5, 5-7, 10-8 
 
15 Chookaszian - Glew 
WIL  9:00      C8
16 Meier - South 
 
17 Honzel - Verhulst 
LSCC  9:00      C9
18 Smith - Spring 
 
 
 Smith - Spring 
6-4, 7-5 
LSCC  10:00      R5
 
 Scullion - Stone 
6-4, 6-1 
 
 
 
 
 Smith - Spring 
6-2, 6-2 
 
 
LSCC  11:00      
 
 
 
 Johnson - Knaus 
0-6, 6-3, 10-5 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Johnson - Knaus 
6-1, 6-4 
 
 
 
 
 
 
MS  1:30      
 
 
 
 
 
 
 
 Mather - Sullivan 
6-4, 6-4 
 
 
 
 
 
 
 
19 Bennett - Hungler 
LSCC  9:00      C10
20 Scullion - Stone 
 
21 Citari - Keenan 
LSCC  9:00      C11
22 Johnson - Knaus 
 
 
 Johnson - Knaus 
6-0, 6-2 
LSCC  10:00      R6
 
 O'Connor - Straface 
6-4, 7-5 
 
23 O'Connor - Straface 
LSCC  9:00      C12
24 Edwards - Wickman 
 
25 Harris - Holmberg 
SK  9:00      C13
26 Hoban - Murdoch 
 
 
 Hoban - Murdoch 
6-0, 6-4 
SK  10:00      R7
 
 Mather - Sullivan 
6-7, 6-3, 10-7 
 
 
 
 
 Mather - Sullivan 
6-2, 6-2 
 
 
SK  11:00      
 
 
 
 Chatain - Faurot 
6-2, 5-7, 10-4 
 
 
 
27 Doheny - King 
SK  9:00      C14
28 Mather - Sullivan 
 
29 Lerner - Mostofi 
SK  9:00      C15
30 Gwilliam - Womsley 
 
 
 Gwilliam - Womsley 
6-1, 6-3 
SK  10:00      R8
 
 Chatain - Faurot 
6-1, 6-2 
 
31 Sichol - Talty 
SK  9:00      C16
32 Chatain - Faurot 
 
Find us on Facebook
Facebook
Join us on Twitter
Twitter
Check out our YouTube channel!
YouTube
Photos on Flickr
Flickr
Send us Feedback and Questions
Email Us

News on Twitter